Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) Xarici əlaqələr və layihələrin idarə olunması şöbəsinin müdiri Nərmin Ələkbərova 2023-cü ildə beynəlxalq reytinqlərlə iş sahəsində səmərəli fəaliyyətinə görə Elm və Ali Təhsil üzrə Dövlət Agentliyi tərəfindən “Punktual işçi” nominasiyası üzrə təltif olunub.
Mükafat ali təhsil müəssisələrində beynəlxalq reytinqlər üzrə məsul şəxslər arasında şəbəkələşmə görüşündə Elm və Ali Təhsil üzrə Dövlət Agentliyinin direktoru Ülkər Səttarova tərəfindən təqdim olunub.
Görüş ali təhsil müəssisələrinin beynəlxalq reytinqlər üzrə məsul şəxsləri arasında komanda ruhunun formalaşdırılması və müvafiq sahədə ali təhsil müəssisələri arasında əməkdaşlıq imkanlarının artırılması məqsədi daşıyıb.

BEU employee awarded by State Agency for Science and Higher Education
Narmin Alakbarova, head of the department of international relations and project management of Baku Engineering University (BEU), has been awarded the nomination "Punctual worker" by the State Agency for Science and Higher Education for her effective work in the field of work with international ratings in 2023.
The award was presented by the director of the State Agency for Science and Higher Education, Ulkar Sattarova, at a networking meeting between persons responsible for international ratings in higher education institutions.
The purpose of the meeting was to form a team spirit among the officials of higher education institutions for international ratings and to increase the opportunities for cooperation between higher education institutions in the relevant field.