Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) İdman klubu və Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) birgə təşkilatçılığı ilə 2024-2025-ci tədris ili ərzində mini futbol, voleybol, basketbol, stolüstü tennis, şahmat və dama üzrə fakültələrarası turnirlər keçirilib.
Turnirlər tələbələr arasında sağlam həyat tərzinin təşviqi, onların idmana marağının artırılması, eyni zamanda asudə vaxtlarının səmərəli təşkili məqsədi daşıyb.
Müxtəlif vaxtlarda təşkil olunan yarışlarda qalib gələn tələbələr yekunda THİK tərəfindən hədiyyələrlə mükafatlandırılıb.

Students achieving success in sports awarded at BEU
Interfaculty tournaments in mini-football, volleyball, basketball, table tennis, chess and checkers have jointly been organized by the Sports Club of Baku Engineering University (BEU) and the Student Trade Union Committee (STUC) during the 2024-2025 academic year.
The tournaments aimed to promote a healthy lifestyle among students, increase their interest in sports, and at the same time effectively organize their leisure time.
The students who won the competitions organized at different times were finally awarded gifts by the STUC.