PAŞA Bank BMU tələbələri üçün master-klasslara start verir
PAŞA Bank Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) tələbələri üçün müxtəlif mövzularda onlayn master-klasslara start verir. İlk sessiya “How to get hired” mövzusunda baş tutacaq.
Təlimə qoşulmaqla tələbələr “CV-ni necə hazırlamaq lazımdır”, “Linkedİn-dən necə istifadə etməli”, “Müsahibəyə necə hazırlaşmaq lazımdır”, “Müsahibədə özünü necə aparmalı” kimi suallara cavab tapa biləcəklər.
Master-klass 5 ildən artıq HR təcrübəsinə malik olan, eyni zamanda PAŞA Bankda 3 ildir ki, bizness tərəfdaş vəzifəsində çalışan Səriyyə Abuzərli tərəfindən keçiriləcək.
Təlim 11 noyabr 2021-ci il tarixində saat 11:00-da Microsoft Teams üzərindən təşkil olunacaq. Təlimə qoşulmaq üçün linkə daxil olmaq lazımdır.

PASHA Bank launches online master classes on various topics for students of Baku Engineering University (BEU). The first session will be on "How to get hired".
By joining the training, students will be able to find answers to questions such as "How to prepare a CV", "How to use LinkedIn", "How to prepare for an interview", "How to behave in an interview".
The master class will be conducted by Sariyya Abuzarli, who has more than 5 years of HR experience and has been working as a business partner at PASHA Bank for 3 years.
The training will be held on November 11, 2021 at 11:00 by Microsoft Teams. To join the training, you need to access the link .