Mühəndislik fakültəsinin I kurs tələbələri ilə görüş keçirilib
Bakı Mühəndislik Universitetində (BMU) 2024/2025-ci tədris ilinin payız semestrinin qış imtahan sessiyasına hazırlıqla bağlı növbəti  məlumatlandırıcı görüş keçirilib.
İlk kurs tələbələri üçün təşkil olunan budəfəki görüşdə Mühəndislik fakültəsinin dekanı Asif Quliyev, dekan müavini Osman Mirzəyev və tyutor Fəqan Əmənullazadə  qış imtahan sessiyasının təşkili, imtahan prosesinin şəffaf və obyektiv keçirilməsi üçün yaradılan şərait barədə zəruri informasiyaları tədqim ediblər.
Görüşdə tələbələrin biliklərinin qiymətləndirilməsi, cavab kağızlarının düzgün doldurulması, o cümlədən təkrar imtahanlar, sessiya müddətində nizam-intizam qaydalarına ciddi əməl edilməsi kimi məsələlərə də toxunulub və tələbələri maraqlandıran suallara aydınlıq gətirilib.

Another informative meeting has been held at Baku Engineering University (BEU) regarding the preparation for the winter exam session of the fall semester of the 2024/2025 academic year.
At the current meeting organized for the first-year students, the Dean of the Faculty of Engineering Asif Guliyev, Deputy Dean Osman Mirzayev and tutor Fagan Amanullazada presented the necessary information about the organization of the winter exam session and the conditions created for a transparent and objective examination process.
The meeting also touched upon issues such as assessing students' knowledge, correctly filling out answer sheets, including re-examinations, and strict adherence to discipline rules during the session, and clarified questions of interest to students.