BMU-ya qəbul olunan abituriyentlərin elektron qeydiyyatı başlayıb
Avqustun 28-i saat 11:00-dan Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) bakalavriat səviyyəsinə qəbul olunan şəxslərin elektron qeydiyyatı başlayıb. Qeydiyyat prosesi 8 sentyabr saat 18:00-dək davam edəcək.
Qeydiyyat portal.edu.az platformasında “Ali və orta ixtisas təhsili pilləsinə təhsilalan qeydiyyatı” xidməti vasitəsilə onlayn formada aparılır.
Müəyyən olunmuş müddətdə qeydiyyatdan keçməmək abituriyentin müvafiq ixtisasa yerləşdirilmədən imtina etməsi kimi qiymətləndiriləcək.
Əlavə sualınız yaranarsa BMU-nun Qeydiyyat komissiyası ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz (I-V günlər, saat 10:00-17:00):

Electronic registration of applicants admitted to BEU starts
AElectronic registration of those admitted to the bachelor's degree program at Baku Engineering University (BEU) has begun on August 28 at 11:00. The registration process will continue until September 8 at 18:00.
Registration is carried out online through the “Registration of students for higher and secondary specialized education” service on the portal.edu.az platform.
Failure to register within the specified period will be considered as the applicant's refusal to be placed in the relevant specialty.
If you have any additional questions, you can contact the BEU Registration Commission (Monday-Friday, 10:00-17:00):