BMU və Dövlət Məşğulluq Agentliyinin birgə təşkilatçılığı ilə “Karyerada ilk addım” adı altında əmək yarmarkası keçiriləcək
12 Dekabr 2022
Bakı Mühəndislik Universiteti (BMU) və Əmək və Əhalinin Sosial  Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyinin birgə təşkilatçılığı ilə “Karyerada ilk addım” adı altında əmək yarmarkası təşkil olunacaq. Yarmarkada tələbələr və məzunlar üçün iş, təcrübə imkanları, habelə müxtəlif şirkətlərin insan resursları üzrə mütəxəssisləri ilə peşəkar ünsiyyət qurmaq imkanı yaradılacaq.
Sizləri 15 dekabr 2022-ci il saat 10:30-13:00 tarixində BMU-nun əsas binasında keçiriləcək əmək yarmarkasında  iştirak etməyə dəvət edirik. Yarmarkada iştirak üçün qeydiyyat linki : https://forms.gle/LfhCwg4oHruKZhLj6

Baku Engineering University (BEU) and the State Employment Agency under the Ministry of Labor and Social Protection will organize a job fair "First step in career". The fair will provide job and internship opportunities for students and graduates, as well as an opportunity to communicate professionally with human resources specialists of various companies.
We invite you to participate in the job fair that will be held in the main building of BEU on December 15, 2022, from 10 AM to 1 PM. Registration link for participation in the fair : https://forms.gle/LfhCwg4oHruKZhLj6