BMU tələbələrinə biznes mühitində keyfiyyətlə bağlı master-klass keçirilib
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) tələbələri üçün “Norm” ASC-nin aparıcı mütəxəssisləri tərəfindən master-klassların keçirilməsi davam etdirilir. Bu istiqamətdə növbəti tədbir “Müasir biznes mühitində keyfiyyətin yaxşılaşdırılması” mövzusunda təşkil olunub.
Tədbirdə ASC-nin Keyfiyyətə nəzarət və və keyfiyyətə zəmanət üzrə baş mühəndisi Lətafət Kəngərli təqdimatla çıxış edərək şirkətin keyfiyyət strategiyası haqda ətraflı məlumat verib.
“Norm” ASC-nin laboratoriyalarından da söz açan baş mühəndis orada dünyanın ən nüfuzlu şirkətlərinin istehsalı olan avadanlıqlardan istifadə olunduğunu bildirib. O, yaradılmış imkanlar və ən müasir texnologiyaların tətbiqi, eləcə də keyfiyyəti təkmilləşdirmə alətləri əsasında müştərilərin ehtiyac və tələblərinə uyğun keyfiyyətin əldə olunduğunu fikirlərinə əlavə edib.

Master classes for students of Baku Engineering University (BEU) by leading experts of "Norm" OJSC continue. In this direction, the next event was organized under the theme "Improving quality in the modern business environment".
At the event, Latafat Kangarli, chief engineer for quality control and quality assurance of OJSC, delivered a presentation and gave detailed information about the company's quality strategy.
Speaking about the laboratories of "Norm" OJSC, the chief engineer noted that the equipment manufactured by the world's most prestigious companies is used there. She added that based on the created opportunities and the application of the most modern technologies, as well as the quality improvement tools, the quality according to the needs and requirements of the customers is achieved.