BMU tələbələri arasında Zəfər Günü münasibətilə intellektual yarış
Bakı Mühəndislik Universiteti (BMU) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi (THİK) nəzdində fəaliyyət göstərən “Prometey” klubunun təşkilatçılığı ilə "Nə? Harada? Nə zaman?" intellektual oyunu üzrə Zəfər turniri keçirilib.
8 Noyabr-Zəfər Günü münasibətilə təşkil olunan turnirdə ümumilikdə 22 komanda (hər komandada 6 nəfər olmaqla) iştirak edib. İlk seçim mərhələsində uğurla çıxış edən 8 komanda final turuna vəsiqə qazanıb.
Final turunda təqdim olunan 24 sual ətrafında komandalar maraqlı bilik yarışı nümayiş etdirib və nəticədə “Juggernaut” 1-ci,  “Without Y” 2-ci, “ChatİBF” isə 3-cü yerləri tutub.
Turnirin sonunda qalib komanda üzvlərinə THİK tərəfindən sertifikat və qiymətli hədiyyələr təqdim edilib.

"What? Where? When?" organized by the "Prometheus" club operating under Baku Engineering University (BEU) Student Trade Union Committee (STUC). The intellectual game Victory tournament was held.
A total of 22 teams (with 6 people in each team) participated in the tournament organized on the occasion of November 8-Victory Day. 8 teams that performed successfully in the first selection round qualified for the final round.
In the final round, the teams demonstrated an interesting competition of knowledge around the 24 questions, and as a result, "Juggernaut" took the 1st place, "Without Y" took the 2nd place, and "ChatİBF" took the 3rd place.
At the end of the tournament, STUC presented certificates and valuable gifts to the winning team members.