Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) rektoru Yaqub Piriyev “Kompüter elmləri” ixtisasının 3-cü kurs tələbəsi Həsən Abbasov və “Proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi” ixtisasının məzunu Niyyət Rzayevi hazırladıqları innovativ layihələrə və beynəlxalq tədbirlərdə uğurlu iştiraklarına görə Fəxri fərmanla təltif edib.
Fəxri fərman BMU Texnoparkında tələbə və məzuna təqdim olunub və onlara gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzulanıb.
H.Abbasov və N.Rzayev fəaliyyətlərinə göstərilən diqqətin onlar üçün stimul olduğunu bildirib və universitet rəhbərliyinə minnətdarlıqlarını ifadə ediblər.

Baku Engineering University (BEU) Rector Yagub Piriyev has awarded Hasan Abbasov, a 3rd year student of the “Computer Science” specialty, and Niyet Rzayev, a graduate of the “Process Automation Engineering” specialty, Honorary Certificates for their innovative projects and successful participation in international events.
The Honorary Certificates were presented to the student and graduate at the BEU Technopark and they were wished success in their future activities.
H. Abbasov and N. Rzayev stated that the attention paid to their activities was a stimulus for them and expressed their gratitude to the university administration.