BMU-nun məzunu Fəxri Fərmanla təltif olunub
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) rektoru, professor Havar Məmmədov ali təhsil ocağının Memarlıq və inşaat  fakültəsinin 2021/2022-ci tədris ilinin məzunu Daşdəmir Bayramovu Fəxri Fərmanla təltif edib.
Fəxri Fərmanı və xatirə hədiyyəsini tədqim edən BMU-nun Tərbiyə işləri üzrə prorektoru Bayram Hüseynzadə D.Bayramovun təhsil aldığı müddətdə universitetin sosial-ictimai həyatında yaxından iştirak etdiyini və ali təhsil ocağının fəaliyyətinin sosial şəbəkələrdə geniş təbliğində xüsusi fəallığı ilə seçildiyini bildirib. BMU rəhbərliyi və kollektivi adından məzunumuzu təbrik edən prorektor ona gələcək fəaliyyətində müvəffəqiyyətlər arzulayıb.
D.Bayramov onun fəaliyyətinə verilən yüksək dəyərə görə universitetin rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirib. Sözügedən fakültənin Memarlıq ixtisasının məzunu olan D.Bayramov magisrt təhsilini də BMU-da davam etdirmək niyyətində olduğunu nəzərə çatdırıb.

BEU graduate awarded Honorary Decree
Rector of Baku Engineering University (BEU), Professor Havar Mammadov awarded Dashdamir Bayramov, a graduate of the Faculty of Architecture and Construction for the 2021/2022 academic year, with an Honorary Decree.
Presenting an Honorary Decree and a gift, BEU Vice-Rector for Educational Affairs Bayram Huseynzada noted that D.Bayramov was closely involved in the social life of the University during his studies and was especially active in promoting the activities of BEU on social networks. Congratulating our graduate on behalf of BEU administration and staff, the Vice-Rector wished him success in his future endeavors.
D.Bayramov thanked the University administration for the high value. D.Bayramov, a graduate of the Faculty of Architecture, emphasized he intended to pursue his master's degree at BEU.