“Education HUB Azərbaycan” tələbələr üçün 3 ay müddətinə yay təcrübə proqramı elan edir.
Proqrama 18-30 yaşlı tələbə və məzunlar, sosial biznes və layihələrin idarəçiliyinə marağı olanlar, həmçinin ingilis və ya digər xarici dil biliyi olanlar müraciət edə bilər.
Könüllülük proqramının müddəti 20 iyul-20 oktyabr 2021-ci il tarixlərini əhatə edir. Proqrama son müraciət tarixi 10 iyul 2021-ci ildir.
Proqrama https://bit.ly/3hyqZAx linkinə daxil olaraq müraciət etmək olar.
Qeyd edək ki, “Education HUB Azərbaycan” sosial sahibkarlıq və təhsil məkanıdır. Bu platforma innovativ və qeyri formal təhsil vasitələri ilə gəncləri maarifləndirir və onları yeniliklər üçün ruhlandırır. Təcrübə proqramına qoşulmaqla peşəkar komandada onlayn və ya oflayn işləmək, sosial layihələrin idarəetməsi bacarıqları və müxtəlif layihələrdə iştirak, eyni zamanda, yerli və beynəlxalq təcrübə qazanmaq imkanı əldə etmək mümkündür.

The program is open to students and graduates aged 18-30, those interested in social business and project management, as well as those with knowledge of English or other foreign languages.
The duration of the volunteer program covers the period from July 20 to October 20, 2021. The deadline for applications is July 10, 2021.
The program can be accessed at https://bit.ly/3hyqZAx .
It should be noted that "Education HUB Azerbaijan" is a place of social entrepreneurship and education. This platform educates young people through innovative and informal educational tools and inspires them to innovate. By joining the internship program, it is possible to work online or offline in a professional team, have the skills to manage social projects and participate in various projects, as well as to gain local and international experience.