İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsində genişləndirilmiş iclas keçirilib
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) İqtisadiyyat və idarəetmə fakültəsində genişləndirilmiş iclas keçirilib.
Tədbirdə fakültənin dekanı Mayis Əzizov, dekan müavinləri Xanlar Heydərov, Elsevər İbadov və Fərid Cəbiyev çıxış ediblər. Çıxışlarda cari tədris ilində semestrin yekunlarına dair hesabatlar dinlənilib, qış imtahan sessiyasının təşkili, imtahan prosesinin şəffaf və obyektiv keçirilməsi üçün lazımi şəraitin yaradılması, tələbələrin biliyinin qiymətləndirilməsi məsələlərinə toxunulub.
İclasda müəllimlərin elmi araşdırmaları, elmi məqalələrin beynəlxalq jurnallarda nəşr olunması, elmi-metodiki seminarların təşkili  və s. mövzular da diqqətə çatdırılıb.

An extended meeting has been held at the Faculty of Economics and Administrative Sciences of Baku Engineering University (BEU).
Dean of the faculty Mayis Azizov, deputy deans, Khanlar Heydarov, Elsever Ibadov and Farid Jabiyev, took the floor at the event. In the speeches, the reports on the results of the semester in the current academic year were listened to, the organization of the winter examination session, the creation of necessary conditions for the transparent and objective conduct of the exam process, and the assessment of students' knowledge were touched upon.
At the meeting, teachers' scientific research, publication of scientific articles in international journals, organization of scientific-methodological seminars, etc. were also brought to attention.