BMU tələbələrindən “Zəfər festivalı-2” idman yarışlarında uğurlu nəticələr
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) tələbələri “Zəfər festivalı-2” adlı idman yarışlarında uğurlu nəticələr qazanıblar.
Universitetin tələbələrdən ibarət komandaları futzal və voleybol üzrə 2-ci yeri, stolüstü tennis və şahmat üzrə (qızlar və oğlanlar) yarışlarda isə 3-cü yeri tutublar.
Nəsimi Rayon İcra Hakimiyyəti, Azərbaycan Tibb Universiteti, Bakı şəhər Gənclər və İdman idarəsi, həmçinin “Təbib” idman klubunun birgə təşkilatçılığı ilə mayın 4-dən 25-dək keçirilən idman yarışlarında ali təhsil müəssisələrinin tələbələrindən və əməkdaşlarından ibarət komandalar iştirak ediblər.

Students of Baku Engineering University (BEU) have won successful results in sports competitions called "Victory Festival-2".
The university's student teams took 2nd place in futsal and volleyball, and 3rd place in table tennis and chess (boys and girls).
Teams consisting of students and employees of higher education institutions participated in sports competitions held from May 4 to 25 with the joint organization of Nasimi District Executive Power, Azerbaijan Medical University, Baku City Youth and Sports Department, as well as "Tabib" sports club.