BMU-nun kollektivi Ulu Öndərin anım günü ilə əlaqədar Fəxri xiyabanı ziyarət edib
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) kollektivi dünyaşöhrətli siyasi xadim, Azərbaycan xalqının ümummilli lideri  Heydər Əliyevin anım günü ilə əlaqədar Fəxri xiyabanda Ulu Öndərin məzarını ziyarət ediblər.
Universitetin kollektivi müasir müstəqil Azərbaycan dövlətinin memarı və qurucusu, xalqımızın dahi oğlu, ulu öndər Heydər Əliyevin məzarı önünə tər güllər düzüb, xatirəsini dərin hörmət və ehtiramla anıblar.
Ulu Öndərin ömür-gün yoldaşı, görkəmli oftalmoloq-alim, akademik Zərifə xanım Əliyevanın da xatirəsi ehtiramla anılaraq məzarı üzərinə gül dəstələri qoyulub.

The staff of Baku Engineering University (BEU) has visited the grave of the Great Leader in the Alley of Honor on the occasion of the commemoration day of Heydar Aliyev, the world-famous political figure, national leader of the Azerbaijani people.
The university staff laid flowers in front of the grave of Heydar Aliyev, the architect and founder of the modern independent state of Azerbaijan, the genius son of our nation, the Great Leader, and commemorated his memory with deep respect and reverence.
The memory of prominent ophthalmologist-scientist, academician Zarifa Aliyeva was also commemorated, and flowers were laid in front of her grave.