Bakı Mühəndislik Universitetində (BMU) təhsil alan əcnəbi tələbələrin Quba və Qusar rayonlarına səfəri təşkil edilib.
Səfər əcnəbi tələbələrə Azərbaycan mədəniyyətini, tarixini tanıtmaq məqsədilə BMU-nun Beynəlxalq əməkdaşlıq və layihələrin idarəolunması şöbəsinin nəzdində fəaliyyət göstərən “International student club” tərəfindən həyata keçirilib.
Səfər zamanı əcnəbi tələbələr qeyd olunan regionlarda yerləşən tarixi abidələr barədə məlumatlandırılıb. Eyni zamanda tələbələr bölgənin digər görməli yerləri ilə yaxından tanış olublar.

Foreign students of BEU visit Guba and Gusar
A visit of foreign students studying at Baku Engineering University (BEU) to Guba and Gusar has been organized.
The visit was carried out by the "International student club" operating under the Department of International Cooperation and Project Management of BMU in order to introduce the culture and history of Azerbaijan to foreign students.
During the visit, foreign students were informed about the historical monuments located in the mentioned regions. Moreover, students got to know other sights of the region.