BMU-da təşkil olunmuş ödənişsiz təlimlərin iştirakçılarına sertifikatlar verilib
Bakı Mühəndislik Universitetində (BMU) tələbələr üçün təşkil olunmuş “Microsoft office” proqramları üzrə ödənişsiz təlimlər başa çatıb. Təlimlərdə uğurla və intensiv iştirak etmiş 22 tələbəyə sertifikat təqdim olunub.
Universitetin Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi (THİK)  və “FZ Academy”nin birgə əməkdaşlığı çərçivəsində təşkil olunan layihənin məqsədi tələbələrin müvafiq proqramlar üzrə bilik və bacarıqlarının artırılması və təkmilləşdirilməsidir.
Növbəti semestrdən “Microsoft office” proqramları üzrə layihənin daha geniş miqyasda tətbiqi, eyni zamanda tələbələr üçün dizayn kurslarının təşkili nəzərdə tutulur.

Free training on Microsoft office applications organized for students at Baku Engineering University (BEU) has ended. Certificates were presented to 22 students who successfully and intensively participated in the training.
The project, organized within the framework of the joint cooperation of the Student Trade Union Committee of the University (STUC) and "FZ Academy", aims to increase and improve the knowledge and skills of students on relevant programs.
From the next semester, it is planned to apply the project on a wider scale for Microsoft office applications, as well as to organize design courses for students.