Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) məzunları ilə tələbələr arasında təşkil olunan görüşlər çərçivəsində növbəti karyerayönümlü tədbir keçirilib.
Universitetin sənaye mühəndisliyi və ekologiya mühəndisliyi ixtisasları üzrə təhsil alan tələbələrin iştirak etdiyi tədbirdə BMU məzunları (sənaye mühəndisliyi) - İbrahim Məcidov və Seymur İlyasov təqdimatlarla çıxış ediblər.
Hazırda “Energazer” şirkətinin direktor müavini vəzifəsində çalışan İ.Məcidovun “Müəssisələrdə sənaye mühəndislərinin rolu”, Dövlət Neft Şirkətinin (SOCAR) “Azneft” İstehsalat Birliyində Strateji idarəetmə üzrə taktiki rəhbər, biznes və idarəetmə üzrə konsultant olan Seymur İlyasovun isə “Karyera və fürsətlər” mövzusunda çıxışları tələbələr tərəfindən maraqla qarşılanıb.

Another career-oriented event has been held within the framework of meetings organized between graduates and students of Baku Engineering University (BEU).
BEU graduates (industrial engineering), Ibrahim Majidov and Seymur Ilyasov, made presentations at the event attended by students studying industrial engineering and ecological engineering of the university.
Speeches, "The role of industrial engineers in enterprises" by I. Majidov, the deputy director of "Energazer" company, and "Career and opportunities" by Seymur Ilyasov, the tactical manager of strategic management and business and management consultant at Azneft Production Union of the State Oil Company (SOCAR), were met with interest by the students.
The students who were active in the interactive meeting were presented with the book "Don't miss this opportunity" by S. Ilyasov.