BMU-da iqtisadiyyat və idarəetmədə davamlı inkişafa həsr olunan konfrans keçiriləcək
Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyi və Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) birgə təşkilatçılığı ilə 22-23 dekabr 2023-cü il tarixlərində “İqtisadiyyat və idarəetmədə davamlı inkişaf: Problemlər və perspektivlər” adlı III beynəlxalq elmi-praktiki konfrans keçiriləcək.
Konfransın məqsədi iqtisadiyyat və idarəetmə sahəsində çalışan alimlər, tədqiqatçılar ilə dövlət və özəl sektor işçilərini bir araya gətirmək, problemlərə birgə həll yolu tapmaq, eləcə də aparılan yeni və fərqli araşdırmaları, düşüncələri bölüşməkdir.
Beynəlxalq tədbir aşağıdakı istiqamətlər üzrə təşkil olunacaq: İqtisadiyyat, Biznesin idarə edilməsi, Maliyyə və mühasibat uçotu, Dövlət idarəçiliyi, Beynəlxalq münasibətlər.
Konfrans barədə daha ətraflı məlumatı aşağıdakı linkdən əldə etmək mümkündür: https://bit.ly/3EY2MzA

Conference dedicated to sustainable development in economics and management to be held at BEU
On December 22-23, 2023, the III international scientific-practical conference entitled "Sustainable development in economics and management: Problems and perspectives" will be held under the joint organization of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan and Baku Engineering University (BEU).
The purpose of the conference is to bring scientists, researchers working in the field of economics and management, public and private sector employees together, find joint solutions to problems, as well as to share new and different studies and thoughts.
The international event will be organized in the following directions: Economy, Business management, Finance and accounting, Public administration, International relations.
More detailed information about the conference is available at the following link: https://bit.ly/3EY2MzA