BMU-nun komandası “Məhsul sahibi marafonu”nda təmsil olunur
PASHA Bank”ın tərəfdaşlığı və “SUP. VC” şirkətinin təşkilatçılığı ilə keçiriləcək “Məhsul sahibi marafonu”nun açılış mərasimi olub. Marafonda BMU-nun komandası ilə yanaşı, ümumilikdə ayrı-ayrı ali təhsil ocaqlarını təmsil edən 14 komanda iştirak edəcək.
Tədbirdə çıxış edənlər marafona qatılacaq komandalara uğurlar arzulayıblar. Bununla yanaşı, tədbir zamanı yarışın sonrakı mərhələləri ilə bağlı ümumi məlumatlar verilib və komandaları maraqlandıran suallar cavablandırılıb.
Komandalar startap ideyası üzərində işləyib prototip təqdim etməlidir. Birinci mərhələni uğurla tamamlayan komandalar növbəti mərhələdə birincilik uğrunda mübarizə aparacaq.

The opening ceremony of the "Producer Marathon", organized with partnership of "PASHA Bank" and organization of "SUP. VC", has been held. BEU team, as well as 14 teams representing different higher education institutions will participate in the marathon.
Speakers wished success to the teams that will participate in the marathon. Furthermore, general information about the next stages of the competition was given and the questions of the teams were answered during the event
Teams should work on a startup idea and present a prototype. The teams, successfully completing  the first stage, will compete for the first place.