Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) Kompüter və informasiya texnologiyaları kafedrasında İdarəetmədə informasiya sistemləri (ingilis dili) və Kompüter mühəndisliyi ixtisasları üzrə təhsil alan magistr tələbələrinin attestasiyaları keçirilib.
İclasda magistrantların hesabatları dinlənilib. Onlar gördükləri işlər barəsində geniş məlumat veriblər.
Bununla yanaşı, adıçəkilən kafedranın doktorant və dissertantlarının ənənəvi semestirlik attestasiyası da baş tutub. Doktorantlar - Leyla Zeynallı, Xəzər Nəcimbəyli və Aysel Yaqubova elmi işləri haqqında təqdimatlarla çıxış ediblər.
Sonda magistrant, doktorant və dissertantlar iclas iştirakçılarının suallarını cavablandırıb.
Attestasiyalarda Kompüter və informasiya texnologiyaları kafedrasının, Magistratura və doktorantura şöbəsinin əməkdaşları, həmçinin dissertasiya işlərinin rəhbər müəllimləri iştirak edib.

Attestation of master’s students of IT Management and Computer Engineering specialties of Computer and Information Technologies Department has been held at Baku Engineering University(BEU).
The reports of master’s students were heard at the meeting. They gave detailed information about their work.
Furthermore, semester attestation of PhD. students and candidates of the department was held. Leyla Zeynalli, Khazar Najimbayli and Aysel Yagubova, PhD. students, made presentations on their scientific works.
At the end, master’s, PhD. students and candidates answered the questions of the participants.
Employees of the Department of Computer and Information Technologies, Graduate Studies and Doctoral Department, as well as doctoral advisors of dissertations took part in the attestation.