“Proqramın ən böyük üstünlüklərindən biri 4 ilə 2 universitetin diplomunu əldə etməyimizdir”
“İkili diplom proqramının üstünlüklərini saymaqla bitməz”. Bu fikirləri Bakı Mühəndislik Universiteti (BMU) və Cənubi Koreyanın İNHA Universitetinin birgə icra etdiyi ikili diplom proqramının tələbəsi Ruqiyyə Bağbanlı bildirib.
Proqramın 2020/2021-ci tədris ili qəbulu üzrə Elektrik mühəndisliyi ixtisasının II kurs tələbəsi öz təəssüratlarını bölüşərkən ən böyük üstünlüklərdən birinin 4 ilə 2 universitetin diplomunu əldə etmək olduğunu xüsusi vurğulayıb.
Proqramla bağlı daha ətraflı məlumatı https://beu.edu.az/az/page/ikili-diplom-proqrami-185/ linki vasitəsilə əldə etmək olar.

A student of Dual Degree Program, joinly implemented by Baku Engineering University (BEU) and INHA University, Rugiyya Baghbanli noted, “There's definitely no denying the benefits of the Dual Degree Program.”
Sharing her impressions, the second-year student majoring in Electrical Engineering for the 2020/2021 academic year of the program emphasized that one of the greates advantages is to get a 2 university diploma in 4 years.
More information about the program is available at the link https://beu.edu.az/az/page/ikili-diplom-proqrami-185/ .