“Texnologiya sahəsində inkişaf etmiş və dünyanın qabaqcıl ölkələrindən olan Cənubi Koreyada təhsil alıb öz potensialınızı qlobal müstəvidə göstərə bilərsiniz. Bunun üçün sadəcə bu proqramı seçməyiniz yetərlidir”. Bu fikirləri Bakı Mühəndislik Universiteti (BMU) və Cənubi Koreyanın İNHA Universitetinin birgə icra etdiyi ikili diplom proqramının tələbəsi Jalə Məmmədova bildirib.
Proqramın 2020/2021-ci tədris ili qəbulu üzrə İnşaat mühəndisliyi ixtisasının II kurs tələbəsi J.Məmmədova öz təəssüratlarını bölüşüb və proqramın üstünlüklərindən danışıb.
Proqramla bağlı daha geniş informasiyanı https://beu.edu.az/az/page/ikili-diplom-proqrami-185/ linkinə daxil olaraq əldə etmək mümkündür.

“By choosing a dual degree program, you can show your potential on a global scale”
Jala Mammadova, a student of the Dual Degree Program jointly implemented by Baku Engineering University (BEU) and INHA University of South Korea, noted, “By studying in South Korea, one of the world's most technologically advanced countries, you can show your potential on a global scale. All you have to do is choose this program.”
A second-year student majoring in Civil Engineering J.Mammadova shared her impressions of the program's admission for the 2020/2021 academic year and spoke about the benefits of the program.
More information about the program is available at https://beu.edu.az/az/page/ikili-diplom-proqrami-185/.