“Paşa Bank”ın əməkdaşı BMU-da tələbələrə təlim keçib
Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) Müəssisələrlə əlaqələr və karyera departamentinin təşkilatçılığı ilə Maliyyə ixtisasının tələbələri üçün təlim keçirilib.
Təlim “Paşa Bank”ın KOS bankçılıq departamentinin rəqəmsal qeyri-kredit məhsullar üzrə qrup rəhbəri Xanım Rüstəmova tərəfindən aparılıb. O, “Kreativ biznes strategiyası və dinamik məhsul idarəedilməsi” mövzusunda təqdimatla çıxış edib.
Təlimdə biznes strategiyasından, onun uğurlu formada qurulmasından, həmçinin üsullarından bəhs olunub.  Biznesin bazardakı mövqeyinin SWOT analizi ilə müəyyən edilməsi, eyni zamanda  beynəlxalq təcrübə ilə bağlı zəruri məlumatlar tələbələrin diqqətinə çatdırılıb.

Under the arrangement of Department on work with entreprises and career of Baku Engineering University (BEU), a training has been held for the students majoring in Finance.
The training was conducted by Xanim Rustamova, PASHA Bank's Digital Non-Credit Products Group Leader. She delivered a presentation on "Creative Business Strategy and Dynamic Product Management."
The training discussed the business strategy, its successful construction, as well as methods. The students were informed about the market position of the business by SWOT analysis, as well as about the international experience.