Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) bakalavr pilləsinə 2023-2024-cü tədris ili üzrə qəbul olan I kurs tələbələri ilə tanışlıq görüşləri keçirilib.
Görüşlərdə tələbələrə universitet haqqında ətraflı məlumatlar verilib. Bununla yanaşı, tələbələrə daxili nizam-intizam qaydaları, Tələbə Məlumat Sistemi, laboratoriyalar, tələbə klubları və s. barədə informasiyalar təqdim olunub.
Dekan və dekan müavinlərinin, kafedra müdirlərinin, professor-müəllim heyətinin iştirak etdiyi görüşlərdə tələbələri maraqlandıran məsələlərə aydınlıq gətirilib.

Acquaintance meetings have been held with first-year students admitted to the bachelor's degree of Baku Engineering University (BEU) for the 2023-2024 academic year.
In the meetings, students were given detailed information about the university. Furthermore, students are provided with information about internal disciplinary rules, Student Information System, laboratories, student clubs, etc.
The issues of interest to the students were clarified in the meetings attended by the dean and deputy deans, department heads, professors and teaching staff.