Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) komandası “Nə? Harada? Nə zaman?” bilik yarışmasının qalibi olub. Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad Həmkarlar İttifaqının Respublika Komitəsinin (ATİAHİ) təşkilatçılığı ilə keçirilən və 3 turdan ibarət olan bilik yarışmasına 19 ali təhsil müəssisəsindən tələbələr qatılıb.
Bilik yarışmasının final mərhələsinin nəticəsinə əsasən BMU-nun Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) sədri Rayaxanım Ağazadənin rəhbərlik etdiyi “BMU” komandası (Ağasəf Məhərrəmov, Ruhid Cavadlı, Şahmurad Məmmədov, Səyyar Qurbanov, Abuzər Xudaverdiyeva, Cəmil İskəndərli) 1-ci yeri tutublar.
Digər yerlərə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (2-ci yer) və Azərbaycan Dövlət Memarlıq və İnşaat Universitetinin (3-cü yer) komandaları layiq görülüblər.

The team of Baku Engineering University (BEU) has won “What? Where? When?" knowledge contest. Students from 19 higher education institutions participated in the knowledge contest, which was organized by the Republican Committee of Free Trade Unions of Azerbaijan Education Workers and consisted of 3 rounds.
According to the results of the final stage of the knowledge contest, the BEU team (Aghasaf Maharramov, Ruhid Javadli, Shahmurad Mammadov, Sayyar Gurbanov, Abuzar Khudaverdiyeva, Jamil Iskandarli) led by the chair of the Student Trade Union Committee (STUC) Rayakhanim Agazada took the first place.
The teams of Azerbaijan State University of Economics and Azerbaijan University of Architecture and Construction held the 2nd and 3rd places, respectively.