Bakı Mühəndislik Universiteti (BMU) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin nəzdində fəaliyyət göstərən “Biznes Klub”un təşkilatçılığı ilə “Uğurun formulu” adlı təlim keçirilib.
Tədbirdə biznes sahəsi üzrə tanınmış mütəxəssis, “Karnegi Klub”un rəhbəri, Moskva Ritorika və Natiqlik Bacarığı Universitetinin aparıcı təlimçisi Nəcəf Allahverdiyev tələbələr qarşısında qeyd olunan mövzuda təqdimatla çıxış edib. O, təqdimatında gənclərin inkişafında və gələcək karyera həyatında uğur qazanmağın yollarını nəzərə çatdırıb.
Öz şəxsi təcrübələrini bölüşən təlimçi bilik, bacarıq, ünsiyyət və zamanın düzgün idarə olunmasının əhəmiyyətini vurğulayıb, müvəffəqiyyətə çatmaq üçün diqqət ayrılması vacib addımlardan bəhs edib.

BEu hosts training "The formula of success" for students
The "Formula of Success" training has been organized by the "Business Club" operating under the Student Trade Union Committee of Baku Engineering University (BEU).
At the event, Najaf Allahverdiyev, a well-known specialist in the field of business, the head of the "Carnegie Club", the leading instructor of the Moscow University of Rhetoric and Public Speaking, gave a presentation on the mentioned topic to the students. In his presentation, he took into account ways to succeed in the development of young people and in their future career life.
Sharing his personal experiences, the trainer emphasized the importance of knowledge, skills, communication and proper time management, and talked about the important steps to pay attention to in order to achieve success.