Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) Müəssisələrlə əlaqələr və karyera departamentinin təşkilatçılığı ilə 22 may tarixində “CareerFest BEU 2024” adlı karyera festivalı keçiriləcək.
Festivalda tələbələr üçün iş, təcrübə imkanları, habelə müxtəlif şirkətlərin insan resursları üzrə mütəxəssisləri ilə ünsiyyət qurmaq imkanı yaradılacaq. Bununla yanaşı, iştirakçılar yeni rəng, yeni nəfəs, yeni maraqlar qatılan karyera tədbirində interaktiv fəaliyyətlər, musiqili qonaqlar, oyunlar və əyləncəli təcrübələrlə dolu bir gün yaşamaq imkanı əldə edəcəklər.
Festival Azərbaycanın bütün universitetlərinin tələbə və məzunlarına açıq olacaq. İştirak üçün mütləq qeydiyyatdan keçmək (https://ebiletstore.com/event/careerfest-beu-2024) və bilet əldə etmək lazımdır. Qeydiyyatdan keçən şəxslər biletlə yanaşı, şəxsiyyət vəsiqəsini özü ilə götürməlidir. BMU tələbələri üçün qeydiyyatdan keçməyə ehtiyac yoxdur.

A career festival entitled "CareerFest BEU 2024" will be held on May 22 under the organization of Baku Engineering University (BEU) Department on work with enterprises and career.
The festival will provide opportunities for students to work and practice, as well as to communicate with human resources specialists of various companies. In addition, participants will have the opportunity to experience a day full of interactive activities, musical guests, games and fun experiences in a career event with new color, new breath, new interests.
The festival will be open to students and graduates of all universities of Azerbaijan. To participate, you must register (https://ebiletstore.com/event/careerfest-beu-2024) and purchase a ticket. Registrants should take their ID card with them along with the ticket. There is no need to register for BEU students.