“TRİZ Developers Summit” Beynəlxalq Assosiasiyasının Azərbaycandakı nümayəndəliyi müxtəlif nominasiyalar üzrə müsabiqə elan edir. “TRİZ Kuboku-2019/2020” müsabiqəsində Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) tələbələri və müəllimləri iştirak edə bilərlər.
Beynəlxalq müsabiqənin əsas məqsədi məktəblilər, tələbələr, müəllimlər, həmçinin mütəxəssislər arasında yaradıcılıq və innovasiya sahəsində motivasiyanın formalaşdırılması və peşəyönümlü fəaliyyətin əhatə dairəsinin genişləndirilməsidir. Müsabiqəyə ingilis və rus dillərində, eləcə də fərdi və komanda şəklində müraciət etmək mümkündür. İştirak üçün layihələr elektron formada qəbul olunur. Layihələrin qəbul olunması üçün son tarix 22 mart 2020-ci ildir.
Layihə üzrə əlaqələndici şəxs- Natiq Əliyev - TRİZ Developers Summit” Beynəlxalq Assosiasiyasının Azərbaycandakı nümayəndəsi natig@ngcreators.com.
Müsabiqə və nominasiyalar haqqında daha ətraflı məlumatla https://triz-summit.ru/contest/cup-tds-2019-2020/ linki vasitəsilə tanış olmaq mümkündür.

“TRIZ Summit-2019/2020”
Representation of the International Association "TRIZ Developers Summit" in Azerbaijan announces a competition in various nominations. Students and teachers of Baku Engineering University (BEU) can participate in the "TRIZ Cup-2019/2020" competition.
The main purpose of the international competition is to form motivation and expand the scope of professional activities among schoolchildren, students, teachers, as well as professionals in the field of creativity and innovation. The competition is available in English and Russian, as well as individually and as a team. Projects for participation are accepted in electronic form. The deadline for applications is March 22, 2020.
Project coordinator - Natig Aliyev - Representative of the International Association "TRIZ Developers Summit" in Azerbaijan [email protected].
More information about the competition and nominations can be found at https://triz-summit.ru/contest/cup-tds-2019-2020/ .