Procter & Gamble şirkəti təcrübə proqramı elan edib
Procter & Gamble Azərbaycan şirkətində Brand Management və Sales şöbələrinə təcrübə proqramı elan edilib.
Proqrama III kurs bakalavr və I kurs magistr tələbələri müraciət edə bilər. Müraciət edənlər Azərbaycan Respublikasının vətəndaşı olmalı, ingilis dili “fluent” və ya “upper-intermediate” səviyyəsində bilməlidir. Ərizələrin qəbulu 15 dekabra kimi davam edəcək. Bütün proses bitdikdən sonra 1 iyul 2022-ci il tarixində “full-time” təcrübəçi kimi işə start veriləcək.
3 ay davam edən təcrübə proqramında müvəffəqiyyətli nəticələri olanlara “part-time” təcrübəçi kimi işləməyə imkan yaradılır.
Universitetdəki qiymətlərin və hansı fakültədə təhsil almağın seçim prosesinə təsiri yoxdur. Belə ki, vakansiya yarandıqda heç bir prosesi keçmədən işə ilk dəvət olunan məhz müvəffəqiyyətli təcrübəçilər olur. Təcrübə proqramı zamanı P&G tələbələri rəqabətli maaşla təmin edəcək, ən əsası vacib layihələrin idarəedilməsini tapşıracaq.

Procter & Gamble announced an internship program
Procter & Gamble Azerbaijan has announced an internship program for Brand Management and Sales departments.
The program is for third-year bachelor’s and first-year master’s degrees students. Applicants must be citizens of the Republic of Azerbaijan and speak English fluent or upper-intermediate. Applications will be accepted until December 15. After the whole process, the work will start on July 1, 2022 as a "full-time" intern.
Those who successfully complete the 3-month internship program have the opportunity to work as a part-time intern.
University grades and faculty do not affect the selection process. Thus, when a vacancy is created, successful interns are the first to be invited to work without going through any process. During the internship program, P&G will provide students with a competitive salary and, most importantly, instruct them in the management of important projects.