Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) Elm və İnnovasiya şöbəsi, Tələbə Elmi Cəmiyyəti (TEC) , Unitalks və Texnoparkın təşkilatçılığı ilə “Praktikada vergi və mühasibatlıq” adlı təlim keçiriləcək.
Təlim Gənc Mühasiblər İctimai Birliyinin İcraçı Direktoru Rəvan Cəfərli tərəfindən aparılacaq.
Tədbirdə müsahibə zamanı ən çox verilən suallar, vergi və mühasibatlığı praktiki öyrənmək üsulları, bu sahədə lazımi bilik və bacarıqlar və s. barədə mövzulara toxunulacaq. Bununla yanaşı, onlayn kargüzarlıq, e-Qaimə, e-Bəyannamə, DSMF hesabatları, kadr uçotu, İnternet Banking, BTP Proqramı haqqında da məlumat əldə etmək olar.
Təlim 7 mart 2021-ci il tarixində saat 18:00-da BMU Texnoparkın feysbuk səhifəsi (https://www.facebook.com/beutechnopark) üzərindən canlı olaraq yayımlanacaq.

Training on "Taxation and accounting in practice" to be held
Training on "Taxation and Accounting in Practice" will be organized by the Department of Science and Innovation of Baku Engineering University (BEU), Student Scientific Society (SSS), Unitalks and Technopark.
The training will be conducted by Ravan Jafarli, Executive Director of the Young Accountants Public Union.
The most frequently asked questions during the interview, methods of practical study of taxation and accounting, the necessary knowledge and skills in this field, etc. will be discussed. Moreover, you can get information about online clerical work, e-Receipt, e-Declaration, SSPF reports, personnel accounting, Internet Banking, BTP Program.
The training will be broadcast live on March 7, 2021 at 18:00 on the Facebook page of BEU Technopark (https://www.facebook.com/beutechnopark) .