Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) Texnopark və İnnovasiya Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə 9 aprel 2020-ci il tarixində “Oflayndan onlayna: Bizneslərin oflayndan onlayna keçirilməsi” mövzusunda “UniTalks” görüşü baş tutacaq.
İnnovasiya Mərkəzinin müdiri Elçin Yusubovun moderatorluğu ilə saat 19:00-da Feysbuk üzərindən keçiriləcək görüşün qonağı “Jugaad” Rəqəmsal Marketinq şirkətinin rəhbəri Pərviz Azerelli olacaq.
Qeyd edək ki, koronavirus epidemiyası ilə əlaqədar olaraq Texnopark və İnnovasiya Mərkəzi “UniTalks” görüşləri onlayn şəkildə keçirməyə başlayıb. Həftəlik təşkil olunacaq görüşlər müxtəlif mövzuları əhatə edəcək.

Baku Engineering University (BEU) Technopark and Innovation Center will host a UniTalks meeting on April 9, 2020 on "Offline to Online: Offline to Online Business".
The guest of the meeting, which will be moderated by the Director of the Innovation Center Elchin Yusubov and held at 19:00 on Facebook, will be the head of Jugaad Digital Marketing Company Parviz Azerelli.
In connection with the coronavirus epidemic, the Technopark and the Innovation Center have launched UniTalks meetings online. The weekly meetings will cover various topics.