Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı 2022-ci il üzrə İnternatura proqramına qəbul üçün müsabiqə elan edir.
İnternatura proqramına iş təcrübəsi olmayan, bakalavriatura pilləsinin sonuncu kurs, həmçinin magistratura pilləsinin İqtisadiyyat, Maliyyə, Statistika, Risklərin idarə edilməsi, Hüquq, Menecment, Tətbiqi riyaziyyat, Kompüter elmləri və informasiya texnologiyaları, İqtisadi kibernetika istiqamətləri üzrə təhsil alan tələbələri müraciət edə bilərlər.
İnternatura proqramı 4 iyul - 9 sentyabr 2022-ci il tarixlərini əhatə edir. Müraciət anketini Mərkəzi Bankın internet səhifəsində (www.cbar.az) “İnsan resursları – İnternatura: Addımlarınıza bizimlə başlayın” alt-bölməsinə daxil olaraq tamamlamaq mümkündür.
Son müraciət tarixi 6 fevral 2022-ci ildir.
Proqram haqqında daha ətraflı məlumatı https://www.cbar.az/page-726/internship-start-your-steps-with-us linkinə daxil olaraq əldə etmək olar.

Internship program for undergraduate and graduate students from the Central Bank
The Central Bank of the Republic of Azerbaijan announces a competition for admission to the Internship Program for 2022.
The internship program is open to undergraduate students with no work experience, as well as graduate students majoring in Economics, Finance, Statistics, Risk Management, Law, Management, Applied Mathematics, Computer Science and Information Technology, and Economic Cybernetics.
The internship program covers the period from July 4 to September 9, 2022. The application form can be completed on the Central Bank's website (www.cbar.azby entering the sub-section "Human Resources - Internship: Start your steps with us".
The deadline for applications is February 6, 2022.
More information about the program can be found at  https://www.cbar.az/page-726/internship-start-your-steps-with-us