Almaniyanın Koblenz Universitetinin təşkilatçılığı ilə “Mədəni müxtəlifliyin idarəedilməsi” (“Managing Cultural Diversity”) adlı onlayn seminar keçiriləcək. Bakı Mühəndislik Universitetinin (BMU) müəllimləri və tələbələri qeydiyyatdan keçərək seminarda iştirak edə bilərlər.
27-29 noyabr 2020-ci il tarixlərində təşkil olunacaq mədəniyyətlərarası onlayn seminarın builki mövzusu “Orijinallıq və texnologiya” (“Authenticity and Technology”) olacaq.
Seminarda iştirak etmək istəyən şəxslər 15.11.2020-ci il tarixinə kimi CV və motivasiya məktubunu (ingilis dilində) arya@rheinahrcampus.de e-mail adresinə göndərməlidirlər.
Seminarla maraqlanan şəxslər əlavə suallarla bağlı BMU-nun Xarici əlaqələr və layihələrin idarə olunması şöbəsinin əməkdaşı, həmçinin universitetin Erasmus+ KA1 (107) proqramı üzrə koordinatoru Nərmin Ələkbərovaya (e-mail: nalakbarova@beu.edu.az) müraciət edə bilərlər.
Seminar haqqında ətraflı məlumatı https://www.hs-koblenz.de/?id=17055 linki vasitəsilə əldə etmək mümkündür.

Webinar entitled “Managing cultural diversity” to be held
Webinar entitled "Managing cultural diversity" will be organized by the University of Koblenz, Germany. Lecturers and students of Baku Engineering University (BEU) can register and participate in the seminar.
Theme of intercultural webinar organized on November 27-29, 2020, will be "Authenticity and Technology".
Those wishing to participate in the seminar should send their CV and motivation letter (in English)  arya@rheinahrcampus.de by 15.11.2020.
Those interested in the seminar can contact Narmin Alakbarova (e-mail: nalakbarova@beu.edu.az) , an employee of the International Relations and Project Management Department of BEU, as well as the coordinator of the University's Erasmus + KA1 (107) program.
More information about the seminar is available at the following link https://www.hs-koblenz.de/?id=17055 .