“Gələcək üçün bacarıqlar” layihəsi çərçivəsində “Mentorluq” proqramına qəbul elan edilir.
3 ay davam edəcək proqram çərçivəsində baza bilikləri və ixtisaslaşma proqramı üzrə müxtəlif təlim, ekspert görüşləri, bootcamp və vorkşoplar həyata keçiriləcək.
Mentorluq proqramını uğurla başa vuran şəxslər sertifikatla təltif olunaraq layihənin növbəti mərhələsinə - mentorluq proqramına cəlb ediləcək.
Müraciət üçün son tarix 15 yanvar 2022-ci ildir.
İnnovativ düşüncə tərzinə sahib, yeniliklərə açıq, startap sahəsində məlumatlı, layihə idarəetməsi və mentor-təlimçilik sahəsində təcrübəsi və ya marağı olan şəxslər aşağıdakı link vasitəsilə qeydiyyatdan keçə bilərlər: https://docs.google.com/forms/d/1O3ZK7SL8aWgs3lEI9ph8rFF3RQtCEzjpC4o9RlBISgU/edit

Admission to the Mentorship Programme announced within “Skills for the Future” project
The 3-month program will include various training, expert meetings, bootcamp and workshops on basic knowledge and specialization program.
Those who successfully complete the mentorship programme will be awarded a certificate and involved in the next phase of the project - the mentorship programme.
The deadline for applications is January 15, 2022.
Individuals with an innovative mindset, open to innovation, knowledge in the field of startups, experience or interest in project management and mentorship can register via the following linkhttps://docs.google.com/forms/d/1O3ZK7SL8aWgs3lEI9ph8rFF3RQtCEzjpC4o9RlBISgU/edit