"Agile DevOps layihəsinin uğuru üçün sous” mövzusunda təlim
Bakı Mühəndislik Universitetinin  (BMU) Müəssisələrlə əlaqələr və karyera departamentinin təşkilatçılığı ilə ATL Academy tərəfindən 17 dekabr saat 12:00-da "Agile DevOps layihəsinin uğuru üçün sous” mövzusunda təlim keçiriləcək. BMU-da baş tutacaq təlimdə iştirak edərək aşağıda qeyd olunan mövzularla bağlı suallarınıza cavab tapa və mütəxəssisimizdən rəy ala bilərsiniz:
Proqram təminatının əsasları;
2. Scrum-ı necə etməli;
3. DevOps Agile inkişafı üçün son hədəf.
Təlimdə həm göstərilmiş mövzular barədə danışılacaq, həm də komandalar şəklində tapşırıq verilərək mövzu əsasında kiçik yarış keçiriləcəkdir. Qalib iştirakçılar ATL Academy ofisinə dəvət olunaraq hədiyyələrlə mükafatlandırılacaqdır.
Təlimdə spiker kimi çıxış edəcək mütəxəssis hazırda ATL Tech şirkətinin Texnologiyalar üzrə direktoru kimi fəaliyyət göstərən, 20 ildən artıq İT sahəsində iş təcrübəsinə sahib Vurğun Hacıyevdir.
Qeydiyyat üçün linkə keçid edin: https://forms.gle/nojcvn6J3EtNZH8n7
ATL Academy şirkəti rəqəmsal transformasiya, rəqəmsal strateji inkişaf, Süni İntellekt, proqram təminatlarının hazırlanması və inkişafı, sistemlərin inteqrasiyası, texniki layihələrin idarəedilməsi üzrə ixtisaslaşmış 10 ildən çox təcrübəsi olan ATL Tech şirkəti tərəfindən təsis edilmişdir.
ATL Academy proqramlaşdırma sahəsini hərtərəfli əhatə edən və texnologiya sənayesinin tələblərinə cavab verən innovativ təhsil müəssisəsidir. Akademiyada Mühəndislik məktəbinin “Code School”, “Product School”, “Cloud Computing School” istiqaməti tədris olunur. Code School daxilində Software Development Fundamentals, Backend və Frontend Software Development proqramlaşdırma təhsili üzrə ixtisaslaşmış bootcamp və seçməli dərslər formatında tədris həyata keçirir. Təlimlər geniş təcrübəyə malik mütəxəssislər tərəfindən hazırlanır və tələbələrə nəzəri biliklərlə yanaşı, həm də praktiki biliklər öyrədilir. Praktiki vərdişlər ATL Tech şirkətinin təcrübəli komandası ilə həyata keçirilir.

ATL Academy will organize a training on "Sauce for the success of the Agile DevOps project" on December 17 at 12:00, organized by the Department of Enterprise Relations and Career of Baku Engineering University (BEU). You can find the answer and get an opinion from our expert:
1 Basics of software;
2. How to do Scrum;
3. The ultimate target for DevOps Agile.
The training will cover both the mentioned topics and a small competition on the topic with the task in the form of teams. The winners will be invited to the ATL Academy office and awarded with prizes.
Vurgun Hajiyev, who is currently the Director of Technology at ATL Tech and has more than 20 years of experience in the field of IT, will be the speaker at the training.
Follow the link to register: https://forms.gle/
ATL Academy was founded by ATL Tech, a company with more than 10 years of experience in digital transformation, digital strategic development, Artificial Intelligence, software development and development, system integration, and technical project management.
ATL Academy is an innovative educational institution that comprehensively covers the field of programming and meets the requirements of the technology industry. The Academy teaches Code School, Product School and Cloud Computing School. Within Code School, Software Development Fundamentals, Backend and Frontend Software Development provide training in the format of bootcamp and elective courses specializing in programming education. Trainings are prepared by experienced specialists.